سوالات متداول

برای عضویت در NetwayPrime از طریق وب سایت netwayprime.com گزینه ورودثبت نام اقدام نمایید.

شما می توانید از طریق یکی از روش های زیر برای خرید ویدیو ها اقدام نمایید:

– خرید اشتراک: در این روش شما اشتراک زمانی در بازه های سه ماهه، شش ماهه یا یکساله تهیه می نمایید. در مدت زمانی که اشتراک دارید به تمامی ویدیو ها از تمام دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت. این روش به صرفه ترین راه برای آموزش از طریق NetwayPrime می باشد در این روش شما در بازه زمانی مشخص به تمامی ویدیو ها از تمام دوره ها دسترسی خواهید داشت.  

– خرید یک دوره به صورت یکجا: در این روش شما دوره مورد نیاز خود را به صورت پکیج خریداری می نمایید و بدون محدودیت زمانی به تمام ویدیو های آن دوره دسترسی خواهید داشت.

– خرید ویدیوی تکی: در این روش شما می توانید به صفحه مربوط به هر دوره مراجعه نموده و درس مورد نظر را از جدول نمایش داده شده انتخاب و خریداری نمایید. این روش مناسب افرادی است که نیاز به تهیه کامل یک دوره ندارند و فقط می خواهند یک یا چند ویدیو مربوط به سرفصل خاصی را تهیه کنند.     

این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند در یک بازه زمانی مشخص به تمامی منابع آموزشی NetwayPrime بدون محدودیت دسترسی داشته باشند. 

خیر، با اتمام اشتراک دسترسی شما به ویدیو ها متوقف شده و می بایست اشتراک خود را تمدید نمایید. 

بله، شما می توانید پس از پایان دوره اشتراک و در زمان تمدید، پلن جدید را انتخاب نمایید.

بله، شما می توانید با مراجعه به صفحه دوره مورد نظر، از جدول دروس مرتبط با دوره، درس یا درس های مورد نظر خود را به صورت تکی خریداری نمایید.

با خرید پکیج یک دوره به صورت یکجا، شما به کل ویدیوهای آن دوره دسترسی خواهید داشت.

در صورت خرید یک دوره به صورت یکجا از تخفیف خرید پکیج بهره مند خواهید شد و همینطور امکان مشاهده ی آفلاین دوره هم هست.ضمنا در آینده امکان صدور مدرک پس از قبولی در آزمون نیز برای آن دوره وجود خواهد داشت.

دریافت مدرک برای افرادی امکان پذیر است که اقدام به خرید کامل یک دوره به صورت یکجا یا خرید اشتراکی نمایند. بدیهی است امکان شرکت در آزمون و دریافت مدرک برای این افراد به صورت رایگان فراهم خواهد بود و به شرط قبولی در آزمون مدرک صادر خواهد شد و البته قابل ذکر است فعلا این قابلیت در دسترس نمی باشد.

در صورت وجود هرگونه مشکل، شما میتوانید با مراجعه به بخش تیکت از حساب کاربری خود نسبت به ثبت تیکت اقدام نمایید و همچنین در بخش چت سایت سوالات خود را به صورت آنلاین از ما بپرسید.

دموی ویدیو های آموزشی از طریق شبکه های اجتماعی در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید به صورت رایگان آنها را مشاهده یا برای دوستانتان ارسال نمایید. همچنین در صفحه مربوط به هر دوره میتوانید ویدیوهای رایگان آن دوره را مشاهده نمایید.

بله. شما پس از خرید موفق از طریق لایسنس اختصاص داده شده در پنل کاربری و با استفاده از نرم افزار   Spot Player امکان دسترسی به ویدیوها را به صورت آفلاین نیز خواهید داشت.

بله. در حال حاضر شما به دو طریق میتوانید به ویدیوها دسترسی پیدا کنید. روش اول دسترسی به صورت آنلاین بوده که از طریق سایت در تمامی پلتفرم ها امکان تماشا را خواهید داشت و روش دوم به صورت آفلاین بوده که با استفاده از نرم افزار Spot Player امکان دسترسی آفلاین بر روی کامپیوتر و موبایل را خواهید داشت.

 

خیر، با توجه به اینکه برای تولید محتوای NetWayPrime وقت و انرژی زیادی صرف شده است، امکان استفاده از این ویدیوها فقط برای اعضاء محترم که هزینه آن را پرداخت کرده اند وجود دارد و هرگونه کپی یا فوروارد کردن این محتوا برای کسانی که عضو سرویس نیستند غیر مجاز می باشد.