سیاست حریم خصوصی

حریم خصوصی

این صفحه متعلق به سایت netwayprime.com است و ما متعهد به حفاظت از حریم شخصی کاربران هستیم و  این خط مشی نحوه‌ی رفتار با اطلاعات دریافتی از کاربر را تعیین می‌کند.

اگر تصمیم به استفاده از خدمات ما گرفته‌اید، شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما در این خط مشی با رازداری توضیح داده شده است و شما با توجه به آن موافقت خود را اعلام می‌کنید. ما سعی خواهیم کرد که اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در مورد استفاده از خدمات ما و همچنین در مورد برخی اطلاعات دریافتی از شما مانند: نام، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن و غیره تصمیم آگاهانه بگیرید.

ما در سرویس netwayprime.com تنها محصولات آموزشی مرتبط با دوره های تخصصی آموزش شبکه را ارایه میکنیم همچنین شما امکان خرید این دوره ها را از طریق ثبت نام و سپس پرداخت از درگاه های مورد تایید بانک مرکزی و شاپرک را خواهید داشت.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای ایجاد یک تجربه بهتر و سریعتر در استفاده از خدمات وب سایت netwayprime.com، ما برخی از اطلاعات شما را که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و برای تایید برخی از خدمات از آنها استفاده می‌کنیم. نکته مهم این که، ما فقط اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم که برای استفاده از خدمات ضروری می دانیم.

برای مثال زمانی که شما اقدام به خرید یک محصول در سایت می نمایید محصول در حساب کاربری شما لینک شده و حساب کاربری نیز در هنگام ایجاد آن به شماره موبایل یا پست الکترونیک شما متصل می باشد.

همچنین جهت ثبت نام اولیه شما در وب سایت نیز اطلاعات کاربری شامل نام و نام خانوادگی و شماره موبایل دریافت شده و به شماره موبایل شما کد احراز هویت از طریق sms ارسال می شود و این اطلاعات تنها به منظور ثبت نام بوده و سایت netwayprime.com  شماره موبایل شما را در اختیار هیچ شخص یا شرکتی قرار نخواهد داد و تنها به منظور امکان لاگین و همچنین ارتباط با شما (جهت پشتیبانی مناسب) استفاده خواهد شد.

ضمنا شما در حساب کاربری خود قادر خواهید بود اطلاعات اضافی مانند تاریخ تولد را نیز وارد کنید که این اطلاعات تنها به منظور ارسال تخفیف تولد و موارد تبلیغاتی درون سایت می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شرکت  یا شخص ثالث قرار نخواهد گرفت و نزد ما محرمانه باقی خواهد ماند.

امنیت

اطلاعات شما در سرورهای امن ما نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به عنوان دارایی‌های که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد، محافظت خواهیم کرد. ما اطلاعات حساب و کارت اعتباری شما همانند رمز‌ دوم را هیچ وقت ذخیره نمی‌کنیم.

ما از روشهای رمزنگاری مناسب جهت حفاظت از اطلاعات شما استفاده می‌کنیم.

تماس با ما

اگر سوال یا پیشنهادی برای ما دارید لطفا از طریق تیکت در وب سایت با بخش پشتیبانی با ما در تماس باشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آموزشگاه نت وی می باشد Copyright © 2021 | طراحی شده توسط زهرا حسینی تفرشی پور

به بالای صفحه بردن